TOP 7 najúčinnejšie prípravky na chudnutie


Tešíte sa na leto a nie ste si istý, či sa zmestíte do plaviek? Skúste niektoré z top prípravkov, ktoré Vám dopomôžu k brušku v plavkách, o akom snívate. Zodpovedzme si najskôr zopár otázok, ktoré sme si položili pri výbere top produktu.

Ako mi môžu pomôcť tablety na chudnutie?

Najväčšou výhodou práškov na chudnutie je ich zloženie, ktoré zahŕňa všetky potrebné látky na znižovanie telesnej hmotnosti a podporujúce spaľovanie tukov. Najlepšie účinky majú prášky zvyčajne v kombinácii so zdravým jedálničkom a pohybom. Ale je možné ich používať aj samostatne s tým, že účinky sú stále veľmi pozitívne.

Ako tieto prípravky vyberať?

Pri výbere toho správneho prípravku na chudnutie sa zamerajte na zloženie, ktoré by malo byť výhradne z prírodných látok. Dôležité sú aj lekárske certifikácie a atestácie v EÚ, ktoré ukazujú či sú prípravky zdravotne nezávadné a majú dostatočné množstvo účinných látok. Dôležitý je okrem správneho zloženia aj pomer účinných látok, ktorý musí byť v dokonalej rovnováhe tak, aby ho vaše telo bez problémov spracovalo a výsledok bol čo najlepší.

Ako to funguje?

Stále nechápete ako môžete vďaka práškom schudnúť? Celá mágia je založená na zvýšenom spaľovaní kalórií, ktoré stoja za tvorbou nepekných tukových vankúšov na tele. Muži trpia najmä ukladaním tuku na bruchu, ženy zvyčajne na stehnách a zadočku. Vďaka spaľovaniu kalórií začne váš metabolizmus priamo odbúravať tuky a tým sa vaša váha znižuje. Perfektné je na tom to, že chudnete naozaj len tuky, a nie svaly, ako pri bežných diétach.

7. Reduxs

Redux je kvalitný výživový doplnok na chudnutie.

ZLOŽENIE REDUXS JE VYVINUTÉ ODBORNÍKMI

Poprední odborníci v oblasti výživových doplnkov sa postarali o to, aby zloženie ReduXs spĺňalo aj tie najprísnejšie kritériá. Výber zvolených ingrediencií starostlivo konzultujeme s Dr. Prof. Chen, ktorý v oblasti chudnutia patrí k najlepším špecialistom v Ázii.

CHUDNUTIE S REDUXS BUDE JEDNODUCHŠIE

Stanovte si cieľ, choďte za ním a ReduXs vám v tom pomôže. Vďaka nemu nielenže schudnete, ale budete sa cítiť oveľa lepšie a sebavedomejšie.

ZDRAVIE JE PRVORADÉ

S jednou tabletkou ReduXs máte zabezpečenú ideálnu dennú dávku zeleného čaju, šalvie lekárskej, púpavy lekárskej, brusníc, borovice prímorskej, kaktusu či mnohých iných vitamínov, ktoré váš organizmus potrebuje.

ÚBYTOK VÁHY UŽ DO 1 MESIACA

Stačí, ak budete pravidelne užívať 1 tabletku ReduXs denne, dodržiavať správny pitný režim a minimálne dva razy do týždňa sa budete venovať aktívnemu pohybu. Prvé pozitívne zmeny sa tak dostavia už do mesiaca.

 • zvyšuje spaľovanie tukov (absorbuje tuk)
 • potláča chuť do jedla
 • podporuje lipolýzu a znižuje hladinu lipidov
 • upravuje hladinu cukru v krvi
 • znižuje hladinu cholesterolu
 • zvyšuje energiu a reguluje metabolizmus
 • redukcia hmotnosti 2-6 kg za mesiac
 • viditeľný účinok do 1 mesiaca
 • pozítívny účinok na prostatu
 • bez vedľajších účinkov

Viac informácií o zázraku na chudnutie

6. Chilliburner

chilliburner-45-chudnutie

Čo je Chilliburner?

Výživový doplnok obsahujúci prírodnú aktívnu zložku v podobe kapsaicinoidov, ktoré napomáhajú k spaľovaniu kalórií a zdravému chudnutiu bez diét.

Ako funguje Chilliburner?

Jedným zo základných faktorov spaľovania kalórií je výdaj energie pomocou termogenických potravín. Ide o vyvolanie telesnej teploty, ktorá vzniká ako dôsledok konzumácie takejto stravy a podieľa sa tak na vytvorení zápornej energetickej bilancie. Sériou univerzitných štúdií v Japonsku a Kanade sa zistilo, že práve chilli papričky majú takýto efekt a vďaka kapsacinoidom podporujú chudnutie.

V čom je Chilliburner jedinečný?

Mnohé vedecké štúdie potvrdili potenciál kapsacinoidov pri redukovaní hmotnosti v podobe účinného spaľovania nahromadených tukov. Jediným nedostatkom bol fakt, že odporúčanú dennú dávku 3g čili papričiek nebolo možné skonzumovať pre ich výraznú pálivosť, ktorá mohla viesť k poškodeniu úst a tráviaceho traktu.

Preto bola vyvinutá a patentovaná technológia mikrokapsúl, ktoré maximalizujú efekt účinnej zložky bez dráždenia tráviaceho traktu.

Viac informácií o zázraku na chudnutie

5. 5-dňová proteínová diéta Express Diet

Piate miesto si samozrejme podľa názvu zaslúži 5-dňová proteínová diéta Express Diet.

express-diet-chudnutie

Ako funguje 5-dňová proteínová diéta Express Diet

Je množstvo neúčinných diét, ktoré sú založené na konzumovaní iba jednostrannej stravy. Takéto procedúry však neprinášajú všetky potrebné živiny a rýchlo zhodené kilá sa skoro vrátia. Express Diet ponúka všetky látky, ktoré vaše telo potrebuje v podobe chutných a rýchlych jedál a ďalšia energia sa získava spaľovaním prebytočných tukov v procese ketózy. Navyše postupným prechodom na normálnu zdravú stravu sa nemusíte obávať ich návratu.

V čom je 5-dňová proteínová diéta Express Diet iná?

Stravovací koncept tejto diéty je navrhnutý tak, aby aj ste bez dohľadu odborníkov na zdravú výživu ste mali k dispozícií profesionálne navrhnutý chudnúci proces.

4 proteínové jedlá, ktoré počas dňa konzumujete, obsahujú všetky základné živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky ako u bežnej stravy. Nemusíte sa báť hladovania a len príjemne sledovať ako idete s váhou dole.

Obsah kufríka 5-dňovej proteínovej diéty Express Diet

Kufrík 5-dňovej diéty obsahuje 20 jedál – 4 chutné jedlá na každý deň. Všetky jedlá majú nízky obsah tukov a sacharidov. Obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny.

Vaše stravovanie bude pozostávať z:

 • Raňajky – sladké ovsené kaše s kúskami ovocia vás príjemne naštartujú do nového dňa.
  • Varianty: jablkovo-škoricová, vanilkovo-malinová
 • Obed a večera – husté a sýte polievky ochutené bez glutamanu sodného a bez lepku.
  • Varianty: špargľový krém, syrový krém, šampiónova polievka, paradajková polievka
 • Sladké – keď vás chytí počas dňa chuť na sladkosť, kedykoľvek si dajte chutný koktail.
  • Varianty: jahodový smoothie, čokoládový koktail s malinami

Viac informácií o zázraku na chudnutie

4. Maliny Slim komplex

chudnutie-maliny

Maliny Slim komplex prichádza na pomoc tým, ktorí sa snažia zbaviť nadbytočných kilogramov. Hlavnou zložkou produktu Maliny Slim komplex je Malinový ketón, prírodná látka zodpovedná za arómu malín. V početných štúdiách a experimentoch bolo preukázané, že Malinový ketón pomáha brániť rastu tukových tkanív a podieľa sa na zvyšovaní rýchlosti metabolizmu v organizme. Zvyšovaním vylučovania adiponektínu v tele podieľajúceho sa na regulácii hladiny glukózy a znižovaní mastných kyselín, napomáha Malinový ketón telu zbavovať sa nadbytočných kilogramov a pomáha znižovať množstvo tuku hlavne v brušnom (adipóznom) tukovom tkanive. Malinový ketón je tiež známy ako účinná metabolická látka, ktorá napomáha činnosti metabolizmu pri potláčaní hladu. Vzhľadom k svojej metabolickej povahe a schopnosti brániť rastu tukového tkaniva sú tí, ktorí užívajú výživový doplnok Maliny SLIM komplex, schopní spaľovať tuky bez toho, aby nejako výraznejšie zmenili stravu. Malé zmeny sú takmer okamžite viditeľné. Maliny Slim komplex napomáha potlačiť hlad, zlepšiť metabolický či imunitný systém.

K tomu, aby bolo vidieť optimálne výsledky počas užívania výživového doplnku Maliny Slim komplex odporúča väčšina odborníkov a profesionálov robiť ľahké a pravidelné fyzické cvičenie alebo prechádzky. Kompletná zmena jedálnička nie je nutná, ale aj malé zmeny v jedálničku môžu znamenať obrovský rozdiel pre tých, ktorí berú výživový doplnok pravidelne. Kvalifikovaní odborníci potvrdili, že Maliny Slim komplex je jedným z najrýchlejších spôsobov ako schudnúť a mnohí spokojní zákazníci si všimli viditeľné rozdiely už v priebehu prvých dvoch týždňov pravidelného užívania.

Priaznivé účinky 100% prírodného produktu Maliny Slim komplex:

 • Obsahuje komplex osvedčených „spaľovačov“ tukov
 • Napomáha k regulácii telesnej hmotnosti
 • Podporuje zlepšenie metabolizmu tukov
 • Stimuluje zníženie zadržiavania tekutín v tele
 • Prispieva k potláčaniu chuti do jedla
 • Pomáha podporovať zdravé trávenie
 • Stimuluje pravidelné vyprázdňovanie
 • 1 kapsula obsahuje ekvivalentnú spotrebu 1000 červených malín

Viac informácií o zázraku na chudnutie

3. PGC500

Výživový doplnok s ČISTÝM extraktom z Garcinie Kambodžskej

KOMU PRODUKT ODPORÚČAME?

Tento kompletne prírodný doplnok stravy neobsahuje žiadne škodlivé látky, ktoré by mohli poškodiť vaše zdravie a nemá žiadne vedľajšie účinky. Odporúčame ho užívať každému, kto:

 • Chce viest aktívny životný štýl a chce výhody garnicie kambodžskej
 • Chce dodatočnú podporu pre svoju chudnúcu kúru
 • Chce zrýchliť svoj metabolismus

ÚPLNE PRÍRODNÝ

K ďalšiemu zlepšeniu pozitívneho efektu PGC500 odporúčame, aby ste sa vyhli spracovaným potravinám a karbohydrátom s vysokým glykemickým indexom a do svojej stravy zaradili čerstvé suroviny. Okrem stravovania je take dôležité byť fyzicky aktívny.

ZLOŽENIE (1 TABLETA):

Garcinie kambodžská celé ovocie 500mg, uhličitan vápenatý 25mg (s obsahom 10mg vápnika), stearan horečnatý 20mg, tridraselný citrát 15mg, múka z hnedej ryže (plnivo) 10mg, Pikolinát chrómu 12% 0.833300mg, obsahujúci 100.0mcg chrómu, veľkosť kapsule 0 HPMC ( hydroxypropylmethylcelulóza).

PGC500 Complex prípravok na chudnutie si môžete objednať TU

2. Formoline L112

formoline-chudnutie

Tento prípravok získal názov podľa aktívnej zložky, vlákniny polyglukozamín (L112), ktorá je jedinečná vysokou schopnosťou viazania tukov.

Tie sa tak neukladajú vo vašom organizme, ale spolu s touto prírodnou látkou putujú von z tela. Navyše vďaka vlastnosti napučania vlákniny získavate pocit mierneho nasýtenia.

Ako funguje Formoline L112

Množstvo tukov, ktoré prijímame v podobe jedál ako sú tučné mäso, klobásy, maslo, chipsy či zmrzlina, sa vysoko podieľa naberaní telesnej hmotnosti. Vláknina obsiahnutá vo Formoline L112 viaže tieto tuky na seba a zabraňuje ich vstrebávaniu v črevách. Takto naviazaný tuk sa prirodzene vylúči z organizmu, zatiaľ čo ostatné súčasti potravy – cukry, sacharidy, bielkoviny alebo alkohol – prípravok nijako neovplyvňuje.

Tip na jednoduchšie chudnutie s Formoline L112

Chudnutie, ako každý proces, si vyžaduje čas, zvýšenie fyzickej aktivity a úsilie zmeniť svoje stravovacie návyky. Diéta so zníženým obsahom tukov (z pôvodných 120 g a viac na iba 40 g tuku denne) sa osvedčila ako účinný spôsob, no pre mnohých aj nereálny. Preto s pomocou prípravku Formoline L112 stačí znížiť príjem tukov na 60-80 g a stále zaznamenávate úspech, ale bez zbytočných stresov. Nezabúdajte tiež na príjem vitamínov (najmä C, B) a minerálnych látok (železo, vápnik, jód a fluór).

Viac informácií o zázraku na chudnutie

1. Fykotín

Fykotín je úžasný 100% prírodný preparát so silnými synergickými účinkami z hľadiska regulácie glykemického indexu. Pod pojmom silné synergické účinky Fykotínu rozumieme, že tieto účinky prírodných zložiek preparátu sa navzájom posilujú a tým pomáhajú rýchlejšie chudnúť.

Fykotin-chudnutie

Fykotín : Nová mimoriadna vylepšená receptúra

Ako schudnúť? S pomocou Fykotínu, riešenie, ktoré Vám pomôže zbaviť sa prebytočných kilogramov ľahko, rýchlo a prirodzene, a to bez obmedzovania sa v jedle! Zistite svoju ideálnu váhu podľa metódy výpočtu BMI a potom si vyberte kúru, s ktorou sa Vám podarí najlepšie dosiahnuť žiadaného úbytku na váhe.

Výrobok je 100 % prírodný, ste muž alebo žena a chcete schudnúť rýchlo a bez námahy? Fykotín je ideálnym preparátom , ktorý Vám umožní zbaviť sa všetkých nadbytočných kilogramov.

Fykotín predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti trvalého a definitívneho chudnutia. Táto vylepšená kúra bola vyvinutá z čisto prírodných zložiek po dlhom a podrobnom výskume.

Jej zloženie je výsledkom presného dávkovania zložiek, z ktorých sa každá už v boji proti nadváhe osvedčila. Cieľom tejto novej receptúry je vďaka optimálnemu dávkovaniu dosiahnuť synergický účinok medzi obsiahnutými prírodnými zložkami.

Tento mimoriadny 100% prírodný objav odbúrava účinne a rýchlo nadbytočný tuk. Využite silné synergické účinky na reguláciu glykemického indexu vďaka vylepšenej receptúre Fykotínu!

Fykotín Vám umožní vyriešiť Vaše problémy s nadváhou!

Prirodzené a ľahké chudnutie!

Viac informácií o zázraku na chudnutie

loading...
Najnovšie články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter