TOP 8 Crazy zábery zachytené kamerou v aute za rok 2014


Tie najdivnejší zábery roka 2014, pochádzajúce z palubných kamier predovšetkým ruských automobilov, opäť dokazujú, že na cesty sa vypravia len tí najotrlejší.

Vďaka internetu sme videli viac nahých dievčat než všetci naši predkovia dohromady, vďaka GoPro vieme, ako to vyzerá, keď niekto vyšplhá na vrchol najvyššej budovy sveta alebo obrieho stožiaru, a vďaka lacným kamerám do auta vieme, že väčšina ľudí nevie šoférovať.

Kedysi sme o tom len počul alebo videli fotky vrakov, ale posledných pár rokov nás predovšetkým Rusi zásobujú dennodenne novými zábermi automobilového šialenstva. Bežné ťukance a búračky už nás nevzrušia, musí sa stať niečo naozaj zásadného, aby sme klikli… „našťastie“ bolo z čoho vyberať aj tento rok.

7. Sprava môžeš, zľava môžeš, spredu obria miešačka!

Toto by asi nechcel zažiť nikto. Na váš maličký hatchback sa rúti plne naložená miešačka, proti ktorej sú aj päťhviezdičkové nárazové testy krátke. Takto vyzerá Nezvratný osud naživo, dámy a páni. V tomto prípade to ale nakoniec dopadlo o vlások dobre a vodič vozidla sa postupne zotavuje z vážnych zranení.

6. Skákanie z mosta do rieky? To je staré… my skáčeme na asfalt

Pri úteku pred políciou treba v sebe mať veľa vodky alebo kvalitných drog. Potom sa môžete správať ako v Grand Theft Auto a skákať z mnohametrových výšok na tvrdý podklad, bez toho, aby to s vami čokoľvek urobilo. Možno vám ubudne trochu zdravia, ale to si časom niekde doplníte, presne ako vo videohre.

5. Dofetovaný démon

Ľudí skákajúcich na kapotu je každoročne toľko, že by niekto mal natočiť videonávod, ako sa s nimi vysporiadať. Za stierače sa dá evidentne držať celkom solídne a kapoty sú k chodcom čím ďalej tým ohľaduplnejšie. Čo by ste v podobnej situácii robili vy?

4. Vlani meteorit, tento rok proste raketa (Ukrajina)

Padajúci meteorit, zachytený hneď na niekoľkých ruských palubovkách, tento rok nik netromfol. Rovnako tak sme sa pred rokmi dočkali na cestách tankov alebo stíhačiek – v Rusku sa proste trénuje neustále. Lenže čo ak vám to doprostred cesty napáli raketa? Ešte že máte tú kameru, inak by vám nikto neveril. (Akurát ten dátum by ste si tam mal nastaviť správne, inak to zákonite bude ľudí miasť.)

3. Postavičky z animákov nie sú vždy najposlušnejšie

Je to fake? Možno, ale stretnúť na ulici partiu obľúbených postavičiek, ako niekoho mlátia a následne sa rozídu, má hlboké následky nielen na dušu dieťaťa. Preboha, veď Mickey bol vždy taký slušák. A Spongebob by ani muche neublížil …

2. Ha, môj obľúbený zjazd!

Toto vyzerá sprvu celkom normálne, ale človek musí oceniť ten ping-pong, ktorý jeden mizerný úsudok rozpúta. Pravidlo zipovanie a presuny medzi pruhmi robia ťažkosti vodičom snáď úplne všade, tento sa však vytrestal brutálne.

1. Star wars na cestách

A na záver dôkaz, že palubné videá sú veľká vec a dostávajú sa aj do marketingu. Pozrite sa na toto, kde Stormtrooperi z Hviezdnych vojen čakajú na odťah uprostred Autobahn. Poľadovica je evidentne nemilosrdná k imperiálnym stíhačkám:

TOP 6 Kompiláca crazy záberov zachytených kamerou v aute za rok 2014

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter