TOP 7 tipov, ako rozoznať islamského teroristu od Róma


Súčasná situácia v Európe podnecuje ľudí k všeobecnej panike. Veľké množstvo ľudí je po dovolenke trošku prismahnutých alebo sú prirodzene „exotickí“. Presne týmto občanom hrozí, veľké nebezpečenstvo a preto si dnes povieme aspoň pár rozdielov medzi našimi „exotickými“ spoluobčanmi a výbušnou populáciou, ktorá nás posledné dni ohrozuje.

Bežný Róm by sa mal v dnešných dňoch báť vyjsť z domu. Na každom rohu mu hrozí riziko, že bude prevezený do utečeneckého tábora a to ešte v tom lepšom prípade.

1. Vystupovanie

terorizmus
Islamskí teroristi sa o svoje pásy s výbušninami starajú. Rómovia by ich najradšej hneď predali.

Islamský terorista sa do poslednej chvíle snaží byť maximálne nenápadný. Neupozorňuje na seba. Často v jeho tvári môžeme vidieť stopy nervozity a neustále kontroluje svoj pás výbušnín, ktorý má omotaný okolo celého tela, či je všetko v poriadku.

Rom sa v žiadnom prípade nesnaží byť nenápadný.

Róm sa vám na parkovisku pred Tescom bude snažiť predať kradnuté zlaté hodinky alebo parfém. Keď si ich nekúpite, bude vám nadávať, ale určite nevybuchne.

2. Vzhľad

Islamský terorista môže mať na hlave turban alebo arafatku. Má neupravené fúzy a je oblečený do plachty alebo do závesu.

Róm má na hlave väčšinou nejaký mordor vytvorený pomocou desiatich balení gélu na vlasy. Žiadne fúzy nemá (u Rómov majú fúzy výhradne iba ženy) a je oblečený do šuštiakovej súpravy značky Adidas (alebo Adabaias).

3. Sociálne správanie

terorizmus

Islamský terorista sa schádza spolu s ďalšími islamskými teroristami. Schádzajú sa na utajených miestach v pološere a plánujú útoky, čítajú Korán, modlia sa a navzájom spolu hovoria o tom, aký nudný život vedú a premýšľajú, kde v živote urobili chybu, že takto dopadli. Islamský terorista sa cíti byť odlúčný zo spoločnosti.

Rómovia sa schádzajú na schodoch pred panelákom, kde hrajú na gitary, spievajú a zakladajú táboráky. Neplánujú nič. Žijú zo dňa na deň. Róm sa necíti byť odlúčný zo spoločnosti, keďže hravo zvládne začlenenie kedykoľvek a kdekoľvek.

4. Zbraňe

Islamského teroristu spoznáte podľa toho, že nad hlavou máva Kalašnikovom, strieľa do ľudí alebo je opásaný výbušninou.

Najväčšou zbraňou Róma je ďalší Róm. Rómovia útočia v húfoch. 

5. Ženy

rom
Žena islamského teroristu je zahalená od hlavy až k päte. Je možné, že sú to v skutočnosti muži, čo by dosť vysvetľovalo.


Ženy Rómov mávajú často nadváhu, fúzy a vo väčšine prípadov sú príbuzní. Hlavným dôvodom je asi to, aby láska ostala v rodine a muži ju nevynášali von.

6. Rozmnožovanie

Islamskí teroristi sa rozmnožujú pomocou propagandy, náborov a prevýchovy kurdských chlapcov, ktorých násilím odvliekli.

Rómovia sa množia ako králiky.

7. Zvláštne znamenie

Islamskí teroristi kričia „Allah Akbar“.

Rómovia kričia „Gadžo naval peňáze“.

loading...
Najnovšie články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter