TOP 7 sexuálnych fantázií, ktoré v skutočnosti nie sú sexi


Filmári, novinári aj scenáristi porna sa nás pokúšajú presvedčiť o tom, ako si muži predstavujú svoj sex snov. Prišiel čas urobiť týmto nezmyslom rázny koniec! Povedzte sami, ako by tieto údajné mužské sexuálne fantázie obstáli v skutočnom živote?

1. Sex s učiteľkou

ucitelka

Zvodná skúsená žena, čo zaúča nesmelého mladíka? Ale no tak. Schválne sa zamyslite, ako vyzerali učiteľky, ktoré ste v živote stretli. Väčšina z nich boli „pološialené“ osoby, ktoré mali pár rokov do dôchodku, na hlave trvalú a prsty žlté od tabaku.

2. Sex v skúšobnej kabínke

kabínka

Vy dvaja spolu v skúšobnej kabínke. Od zvyšku obchodu vás delí len tenký záves. Ostatní nakupujúci nič netušia. Predavačky sú v rozpakoch a nevedia, ako sa zachovať. Je teda potrebné postupovať rýchlo a ticho! Až na to, že v skutočnosti je kabínok málo a ľudí moc, pretože zrovna vrcholí obdobie zliav. Takže každých deväť sekúnd sa ku vám dobýva dôchodca čo našiel sveter v 50 percentnej zľave. A za deväť sekúnd sa toho veľa stihnúť nedá, ani keď ste puberte.

3. Sex na WC v lietadle

lietadlo

Chceli by ste sa stať členom legendárneho Mile High Clubu, určeného tým, ktorí si užili sex v letiacom lietadle? Máte skvelú šancu, najmä ak ste liliput. Dvaja dospelí ľudia sa totiž na toaletu v bežnom lietadle jednoducho nezmestia, nieto aby tam zvládali vykonávať akékoľvek rytmické pohyby. Ak ste lietadlom neleteli, tak sa niekedy pozrite, ako vyzerajú záchody v autobusoch SAD, veľkosť je podobná. Samozrejme, ešte stále si to môžete odbiť mimo WC, ale ak nie ste kapitán alebo aspoň druhý pilot a nemáte na palube povoľnú letušku , tak šanca na úspech nie je veľká.

4. Sex s dvojčatami

dvojčatá

Vaša partnerka má sestru-jednovaječné dvojča a vy tajne snívate o tom, aké by to bolo, keby ste si ich mohol dať obe naraz. Tu je najpravdepodobnejší scenár: počas prvých dvoch minút sa úplne stratíte v realite, oslovíte svoje dievča menom jej sestry, potom sa to pokúsite vysvetliť, potom sa oblečiete a vyrazíte si niekam dať panáka. Sám. A vonku bude pršať.

5. Sex hneď po prebudení

rano

Ak ste niekedy hľadali fotku na túto tému vo fotobanke alebo ak vás priateľka donútila pozerať sa na romantický film, tak ste to videli na vlastné oči: zamilovaný pár sa na seba hneď po prebudení pekne usmeje a začne sa nežne milovať. Make-up aj účesy majú aj ráno perfektné. A tak to raz skúsite tieť a prídete na to, že realita je popravde naozaj úplne niekde inde.

6. Sex s masérkou

maserka

Ak máme veriť filmom (najmä tým špecializovaným na dospelé publikum), tak väčšina masérok má parametre Miss World a trpí chorobnou Nymfománia. Takže sa natešený objednáte na masáž a zistíte, že v skutočnom svete majú masérky skôr postavu mäsiarskych pomocníčok. A že keby na vás mali chuť, zrejme to skončí tým, že vám niečo dôležité odtrhnú. Výnimku môžu tvoriť masérky v thajských salónoch, kde však hrozí nebezpečenstvo, že majú možno niečo naviac.

7. Glory hole

Glory

Snáď tu nie je nikto, kto by nevedel, o čo beží, ale pre istotu: glory hole je diera v stene. Presne tak široká a presne v tej správnej výške, aby do nej stojaci muž mohol strčiť svoj penis – a nechal sa prekvapiť, kto je na druhej strane múru a čo pekného vykoná. Aspoň tak hovorí teória. V praxi väčšina heterosexuálnych mužov nič také nikdy neurobí, pretože sa bojí. Bojí sa, že za múrom nesedí krásna blondína so schopnosťami priemyselného vysávača, ale stará chorá šlapka. Alebo muž. Alebo muž s britvou.

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter