TOP 5 najnebezpečnejších pláží


Chcete sa zabiť, ale je vám to blbé spáchať to len tak bez štýlu a radšej by ste pri tom boli na dovolenke? Vydajte sa na niektorú z 5 najnebezpečnejších pláží.

5. Fraser Island, Austrália

Fraser-Island-13www.telegraph.co.uk

Fraser Island sa nachádza na juhovýchode Queenslandu, a ak sa sem vydáte na dovolenkové člapkanie, pravdepodobne už sa domov nevrátite. Okrem žralokov a medúz sa vás pokúsi dostať zradný morský prúd. Ak zamierite trochu viac do vnútrozemia, narazíte na morské krokodíli a jedovaté pavúky. A možno budete mať šťastie aj na psa dinga.

4. Gansbaai, Juhoafrická republika

Coast between Gansbaai & amp; Hermanuswww.gansbaai.com

Jedno z teritórií Veľkého bieleho žraloka. Iba niekoľko kilometrov od pobrežia sa nachádza Shark Alley, malý kanál, ktorý je domovom pre 60 000 tuleňov. A práve tulene sem lákajú bielych zabijakov. Ideálna dovolenková destinácia pre váš posledný ponor.

3. Hanakapiai, Havaj

Hanakapiai_Beach_WarningKauai_HanakapiaiBeach2.SNAITF

Pláž Hanakapiai víta turistov moc zaujímavú ceduľkou. Na nej sa robí čiarka zakaždým, keď niektorý z turistov ceduľku ignoruje a následne zomrie. Čiarok je teraz cez 80. Na tomto mieste je vážne veľa silný prúdov a vlny sú zradnejšie, než sa zdajú.

2. Praia de Boa Viagem, Brazília

Boa-Viagem-Praia-Hotel-Recife-Brazilwww.wallsforpc.com

Táto destinácia má veľmi obľúbenú piesočnatú pláž v Recife v Brazílii. A to aj napriek tomu, že sa tu od roku 1992 odohralo okolo 50 žraločích útkov na človeka, z nich 19 smrteľných. Ak vás tu nenapadne žralok, určite sa o to pokúsi niekto z miestnych. Miera kriminality je v týchto miestach mega vysoká.

1. Volusia County, Florida

DSCN1219www.blogthebeach.com

Ak majú žraloky niečo radi, potom je to pobrežie na stredovýchode Floridy. Od roku 1882 tu žralok zaútočil na človeka 235krát, ale pozor, nikdy nikto zomrel. Za skúšku ale nič nedáte.

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter