TOP 14 príbehov, ktoré vás zahrejú pri srdci


Niekedy sa vám môže zdať, že svet nestojí za nič a všetko je zlé. V takom okamihu je dobré si pripomenúť aj to dobro, ktoré sa tu a tam stane. Hneď to zdvihne náladu a spríjemní celý deň!

1. Žiadosť o ruku

svet-je-dobry1

Priateľ sa svojou priateľkou chodia pravidelne behať. Na konci jedného behu jej na GPS ukázal, čo ubehli. Cesta tvorila otázku „Marry me?“ (Vezmeš si ma?).

2. Starostlivý majiteľ

svet-je-dobry3

Osobe, ktorá prechádza naše odpadky kvôli jedlu: Ste ľudská bytosť a máte väčšiu cenu ako jedlo z koša. Prosím, príďte k nám počas otváracích hodín na klasický sendvič, čerstvú zeleninu a pohár vody – zadarmo. Bez otázok. – Váš priateľ, majiteľ

3. Záchranári s dobrým srdcom

svet-je-dobry4

Postarší muž v susedstve dostal infarkt, keď odhrabával príjazdovú cestu od snehu. Záchranári ho odviezli do nemocnice a potom sa vrátili, aby mu cestu odhádzali.

4. Prekvapenie v práčovni

svet-je-dobry5

Táto várka je na mňa! Prajem krásny deň!

5. Hrdinovia z detstva

svet-je-dobry2

Quincy celý týždeň čakal na smetiara, aby im mohol ukázať svoj ​​smetiarske vozidlo. V jeho vysnívaný okamih bol príliš ohromený prítomnosťou svojich hrdinov.

6. Pomáhať a chrániť

Strážnik Gaetano Acerra prišiel kvôli telefonátu 13-ročného chlapca, ktorý už doma nechcel bývať. Na mieste zistil, že jeho rodičia nemajú peniaze ani na posteľ pre svojho syna.

svet-je-dobry6-1

Tak mu ju kúpil. A to poriadnu.

svet-je-dobry6-2

Tiež mu kúpil televíziu a niekto ďalší mu daroval konzolu. Takže teraz, keď má Gaetano voľno, tak spolu hrajú.

svet-je-dobry6-3

Sľúbil mu tiež šatník, zrkadlo a ďalšie veci, ktoré si nemôže dovoliť.

svet-je-dobry6-4

7. Darček k Vianociam

svet-je-dobry7

Prepitné 100 dolárov s odkazom “ Veselé Vianoce! “

8. Profesor pestúnkou

svet-je-dobry8

Raz prišla na hodinu študentka s dieťaťom, pretože nezohnala nikoho na stráženie. Chlapček sa však uprostred výučby rozplakal, takže jeho mamička celá v rozpakoch vstala a chystala sa odísť. Profesor si však od nej chlapca vzal na ruku, upokojil ho a ďalej pokračoval vo výučbe .

9. Štekajúci jelenček

svet-je-dobry9

Našli sme mladého jeleňa medzi nohami mŕtvej matky, ktorú zrazilo auto. Tak sme si ho vzali domov. Teraz si myslí, že je pes.

10. Ničím nerušený spánok

svet-je-dobry11

Okoloidúci si všimol mačky, ktorá spala na daždi, tak jej tam nechal svoj ​​dáždnik, aby na ňu nepršalo .

11. Vzorová celebrita

svet-je-dobry17Išiel som po tréningu domov, keď som zrazu uvidel v spätnom zrkadle chlapcov, čo kričali a bežali za mnou. Pomyslel som si: „Mám zastaviť alebo ísť ďalej?“ Zastavil som. Vyskočil som z auta a tento chalan ku mne pribehol a poriadne ma objal. Že vraj to bol jeho sen ma stretnúť a že som mu bol inšpiráciou pri jeho boji proti rakovine (Hodgkinov lymfóm), pri všetkých tých chemoterapiách a transplantáciách kmeňových buniek. Mal trochu slzy v očiach, keď hovoril, že ma chcel celé mesiace stretnúť a toto mi povedať. Povedal som mu, že sa to tak malo stať, že som si mal jeho príbeh vypočuť. Poďakoval som mu, objal som ho (a jeho kamarátov), ​​urobili sme pár fotiek, nasadol som do auta a odišiel som. A ako tak riadim, tak krútim hlavou (a začínam mať slzy v očiach) a hovorím si, ako je ten život krehký a ako je ten vesmír úžasný, že toto stretnutie medzi mnou a týmto špeciálnym chalanom Nickom Millerom umožnil. Stále majte na pamäti svoje šťastie, pretože vždy je tu niečo, za čo môžeme byť vďační. “ – Dwayne „The Rock“ Johnson

12. Krajšia pohľad na svet

svet-je-dobry14

Ďakujme tomu, kto na parkovisku našiel môj svadobný prsteň a vrátil ho! Je pekné vedieť, že sú na svete ešte dobrí ľudia 🙂

13. Aj maličkosti sú dôležité

svet-je-dobry15

Včera boli tieto deky pohádzané po zemi, špinavé, čiastočne mokré alebo zmrznuté, ako v nich niekto večer predtým spal. Videl som upratovačov, ako ich dáva do niečoho, čo vyzeralo ako odpadkový kôš. Dnes ráno som šiel okolo rovnakého miesta a videl som, ako sú tie deky vypraté a zložené. Tomu, kto ich našiel to určite urobilo strašnú radosť.

14. Najlepšie narodeniny

Toto je Glenn Buratti, 6-ročný chlapec z okrsku Osceola na Floride. Má mierny autizmus a epilepsiu. Jeho matka Ashlee mu pripravovala oslavu, na ktorú pozvala 16 detí z jeho triedy. Nikto neprišiel.

svet-je-dobry16-1

Viem, že to je hlúpe, aby som kvôli tomu vyvádzala, ale zlomilo mi to srdce. Pozvali sme na jeho 6. narodeniny celú jeho triedu (16 detí) a nikto neprišiel, „napísala Ashlee do miestnej facebookovej skupiny.

svet-je-dobry16-2

Avšak po zverejnení jej príspevku sa na oslavu dostavilo 15 detí zo susedstva so svojimi rodičmi. A neboli jediní.

svet-je-dobry16-3

Hasiči a strážnici začali zastavovať pri dome.

svet-je-dobry16-4

S darčekmi!

svet-je-dobry16-5

A Glenn bol uprostred všetkého diania.

svet-je-dobry16-6

Šerif dokonca nechal preletieť nad domom helikoptéru, z ktorej pilot oslávencovi zamával.

svet-je-dobry16-7

zdroj: buzzfeed.com

Krásne príbehy nemyslíte?

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter