Top 10 web stránok, ktoré by ste zrejme nikdy nehľadali


Pokračovanie článku o temných zákutiach internetu.

Viditeľná časť webu ukrýva, rovnako ako deep web, stránky, ktoré svojim obsahom provokujú a v niektorých prípadoch spôsobujú zdesenie. Každý Top obsahuje link na pôvodnú stránku, kde nájdete obsah, o ktorom čítate – skúste si kliknúť…

kola_kola

10. Tampóny

Internetová stránka, na ktorej sa predávajú použité tampóny… niet, čo viac dodať.

Sick

9. Žena a jej mŕtve dieťa

Táto internetová stránka je venovaná ženám, ktoré sa nemôžu zmieriť s tým, že je ich dieťa mŕtve. Je plná obrázkov mŕtvych detičiek a v pozadí hrá smutná, ťahavá hudba. Skutočne deprimujúce.

StillbornAngels

8. Nech je to čokoľvek

Nech je to čokoľvek, nedáva to zmysel a ten, kto to vytvoril musel byť trocha blázon alebo nudiaci sa blázon.

Whatever

7. IRL kanibali

Kanibalistické fórum o jedení ľudí a o tom ako sa ľuďmi nechať zjesť. Niektorí členovia chatujú a dohadzujú si schôdzky, na ktorých sa budú navzájom jesť s popismi ako „Potrebujem niekoho, kto si pochutí na mojom čerstvom mäse. Som šťavnatý a mäkký.“

CannibalCafeForum

6. Posledné slová

Posledné slová trestancov v cele smrti v Texase, USA, predtým ako boli popravení. Zverejnené sú aj fotografie zločincov zo základnými údajmi a popisom toho, čo spáchali.

Meno:Miguel Angel Paredes

Vek (v čase spáchania trestného činu):18

Trestný čin: 17. 9. 2000 Miguel Angel Paredes spolu s dvoma obžalovanými zastrelili tri obete pištoľou a brokovnicou. Mŕtve telá previezli na iné miesto, kde ich povesili a podpálili.

Posledné slová: Rodine mojich obetí chcem povedať, že dúfam, že zabudnú na všetku nenávisť voči mne, kvôli tomu, čo som spravil. Prišiel som sem ako lev a dnes prichádzam v mieri ako baránok. Dúfam, že moje obete nájdu pre mňa odpustenie vo svojich srdciach, lebo ja som už odpustil všetkým, modlím sa za svoju dušu a odpustil som sám sebe. Milujem vás všetkých. Braček postaraj sa o našu rodinu, dávaj pozor na moju priateľku, moju mamu aj mojich synov a všetkých, ktorých tak veľmi milujem…

LastWords

5. Zvláštna podstránka redditu.com, ktorú nedokáže nikto rozlúštiť

Doposiaľ nikto nebol schopný prísť na to, čo táto podstránka predstavuje alebo znamená. Každý jednotlivý príspevok je vyrobený nejakým typom šifrovania okrem dvoch príspevkov v angličtine, ktoré hovoria „Pomóc“ a „Prosím, pomôžte nám“. Každý ďalší príspevok vyzerá takto: Creepyposts

V súvislosti s touto podstránkou sa vynára viacero otázok:

  • Aký formát kódu má používateľské meno f04cb41f154db2f05a4a a čo znamená?
  • Sú správy skutočne zašifrované v nejakej forme Base64? Alebo je ten kód len naschvál veľmi podobný Base64? Base64 je nástroj, ktorý prevádza obyčajný text na base64 dáta, v online podobe sa nachádza http://online-calculators.appspot.com/base64.
  • Prečo boli niektoré frázy napísané v angličtine, a prečo také znepokojujúce?
  • Prečo sú tieto kódy zverejňované na verejnej stránke? Majú sa rozlúštiť?
  • Prečo bolo vybraté ako logo klasické logo Redditu, ale bolo mu pridané krvácanie z očí?

4. Normálne porno pre normálnych ľudí

Video dievčaťa s maskou na tvári, ktorá sedí na špinavej posteli. V pozadí hrá rádio, ktoré znie ako z druhej svetovej vojny. Dievča má pred sebou tanier niečoho, čo vyzerá ako sendviče a začne jesť. Avšak, maska na tvári nemá otvor na ústach, takže s jedlom len naráža do masky a necháva ho padať na zem.

Youtube video

3. Ako privolať démonov

Internetová stránka obsahuje presné návody ako vyvolať démonov a  mladé skupiny ľudí si na nej dohadujú svoje stretnutia.

„THERE IS NO GOD BUT MYSELF“

„KNOWING THIS, WHO DARES WORSHIP THE FALSE GODS OF THE KORAN AND BIBLE?“

– SATAN, FROM THE QU’RET AL-YEZID

Joyof Satan

2. Posledná zachytená komunikácia z lietadiel, ktoré sa zrútili

Internetová stránka obsahuje prepisy a hlasové nahrávky z lietadiel, ktoré sa zrútili. Na stránke sa nachádza aj prepis z letu 93 dňa 9.11. 2001 (pád dvojičiek) – končí sa slovami „Allah is the greatest. Allah is the greatest.“

Hlasové nahrávky sú dostupné pre niektoré lety, po kliknutí v ľavej časti stránky na odkaz ATC / CVR / BDCST. Je naozaj desivé počuť výkriky pilotov, ktorí vedia, že ich lietadlo sa zrúti, napr. posledný odkaz, let 4.4. 2010 PolishAirForce: „F*ckkkkkk“.

Planecrash

1. Psychiatrická liečebňa

Interaktívna a desivá hra rozdelená do siedmych častí. Klikaním sa posúvate ďalej v hre, pričom je rozprávaný príbeh z prostredia psychiatrickej liečebne, v ktorom sa v hre aj nachádzate. Pre slabšie povahy môže byť problémom dostať sa aj cez prvú kapitolu.

Psychiatry

Zdroj:http://thoughtcatalog.com

Počiatok:

TOP 6 NAJTEMNEJŠÍCH ZÁKUTÍ INTERNETU

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter