TOP 10 zaujímavých a nezvyklých erotických pomôcok


Začína byť váš sexuálny život nudný? Je vaša partnerka či partner príliš zoschnutý, aby vás nabudil? Vaša ruka spolu s internetovým pornom vám prestáva stačiť? Máme pre vás riešenie. Nakopnite váš sexuálny život nejakým zvráteným predmetom.

1. Análny kolík á la poník

2. Zapínací vak

3. Vibrátor na solárny pohon

Ak ste zvrátení ekologickí aktivisti, iste do svojho sexuálneho repertoáru musíte zaradiť tento roztomilý vibrátor, ktorý poháňa slnečná energia. Pravému ekologickému aktivistovi privodí orgazmus už sama myšlienka na to, že používa niečo, kvôli čomu nezomrela žiadna kosatka.

Odporúčame používať iba cez deň, keď svieti slniečko. V noci si s týmto vibrátorom moc neužijete. Vzhľadom k tomu, že ekologickí aktivisti o nociach rovnako vypaľujú laboratória, kde testujú lieky na zvieratách a alebo sa reťazami priväzujú k stromom, majú na sexuálne hry čas aj tak iba cez deň.

4. Vagína-hlava

Mali ste tiež vždy také tie „klasické“ chúťky rozdať si to s odrezanú hlavou? Ano? Tak to máte šťastie, že čítate článok TopNaWebe. Presne pre vás totiž máme túto lahôdku pre náročných milovníkov. Stačí len zasunúť zospodu do krku a užiť si tú vášeň a romantiku.

Táto pomôcka je vhodná skôr pre singel labužníkov. Ak počas predohry s vašou partnerkou vytiahnete hlavu a začnete si to s ňou rozdávať, partnerka zrejme odíde.

5. Táto divná vec

scottpauldesigns.com_

Pre túto pomôcku sa ťažko hľadajú slová. Je už naozaj pre ľudí, ktorí nemajú už iné východisko. Posledná šanca na záchranu vášho sexuálneho života. Tak úplne nevieme, k čomu konkrétne sa to používa, ale má to množstvo nástavcov, takže to možno použiť napríklad na čistenie záchodu.

6. Pre milovníkov zvierat

Spája vás s vašou partnerkou láska k zvieratkám? Nosíte pravidelne do psieho útulku granule chudákom psíkom? Adoptovali ste si v zoo nejaké zviera? Jazdíte na jeseň do polí pozorovať sokola? Ano? Tak neváhajte a zasuňte svoj penis do útrob tohto vypchatého nezbedníka a získajte si obdiv a lásku nielen svoje partnerky, ale aj širokého okolia.

7. Sliepky

Máte problémy vo vašom sexuálnom živote? Použite sliepku a všetko sa na dobré obráti. Ak si do googlu zadáte „weird sex toys“ vyjde vám okrem iného aj obrázok sliepky. Keďže s googlom sa neoplatí prieť, tak sliepka je ďalšia top voľba pri výbere sexuálnych pomôcok. Takéto sliepky vášmu ochabujúcemu sexuálnemu životu pomôžu a do vašej spálne prilákajú stratenú pohodu.

8. Instantná vagína na cesty

Stále len cestujete a nemáte čas si poriadne užiť? Máme pre vás riešenie. Do svojho cestovateľského kufríka si zabaľte túto diskrétne instantné vagínu. Kdekoľvek to na vás príde, máte ju po ruke. V lietadle, vo výťahu, v taxíku, v kostole … s instantné vagínou to zvládnete kdekoľvek.

9. Futbalová lopta

10. Pán s fúzikmi

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter