TOP 10 Najepickejších brnení v hrách


Hoci hodnotíme vnímanie krásy, ako veľmi subjektívnu záležitosť, snažili sme sa vybrať do TOP 10 to najčastejšie spomínané a najžiadanejšie brnenie (výstroj), ktorá koluje internetom.

10. Nanosuit – Crysis

Nanosuit - Crysis

Nanooblek je navrhnutý tak, aby pomohol prežiť v extrémne nepriateľskom prostredí a dať výhodu v boji.  Okrem štyroch základných režimov (sila, obrana, maskovanie a rýchlosť) má oblek aj špeciálne zobrazovanie, ktoré ukazuje taktické možnosti a informácie o nepriateľoch.

9. CMC Powered Combat Suit – Starcraft 2

im-Raynor-starcraft-ii-4

Brnenie všetkých Terranskych mariňákov. V podstate sa jedná o obrnený exoskelet, ktorý prepožičiava nositeľmi nadľudskú silu a solídnu ochranu.

8. Betrayer Regalia – World of Warcraft

Betrayer wow

Set brnenia za zvládnutie challenge mode výzvy z datadisku Mists of Pandaria. Pri určitých situáciách dokonca vytiahne mohutné krídla.

7. Majestic Heavy set – Lineage 2

majestic Lineage2

Svojho času veľmi vzácne brnenie z oldschool MMORPG Lineage 2. O jeho všeobecnej obľube svedčí množstvo cosplay pokusov, ktorými Google len prekypuje. Kto takýto set tiež v Lineage rozbil pri pokuse oenchantovať ho?

6 .Armor of Brutus – Assassins Creed: Brotherhood

Armor of Brutus

Epické brnenie, ktoré nosil známy rímsky politík Marcus Junius Brutus (a podľa hry tiež rímsky assassin) – zodpovedný za smrť Caesara.

5. Marauder set – Diablo 3

Marauder set

Úprimne, vybrať najkrajší set z Diabla 3 snáď ani nejde. Keď už si myslíte, že ho máte, nájdete ďalší, ktorý vyzerá ešte lepšie. Komunita hráčov je aj po dlhšej dobe od vydania stále veľmi aktívná a denne pridávajú lepšie a lepšie transmog varianty. Za nás Marauder set.

4. Sentinel armor set – Dragon Age: Origins

Sentinel armor set

Masívne temná zbroj z prvého Dragon Age. Kedysi patrila šedému strážcovi, ktorý zabil prvého arcidémona, draka menom Dumat.

3. T-51b Power Armor – Fallout

T-51b Power Armor - fallout

Štandardné brnenie jednotiek Bratstva ocele alebo organizácie Enclave. V pozmenených formách Vás sprevádza v celej sérii Fallout. Na oceli sa rozhodne nešetrilo.

2. Mjolnir Powered Assault Armor – Halo

Mjolnir mark IV halo

Mjolnir je exoskelet zo série Halo, ktorý hráčov (poťažmo Master Chiefa) sprevádza všetkými dielmi. Hodnota každého obleku sa vraj rovná malej vesmírnej lodi, ale je to len malá cena za všetky tie schopnosti, ktoré hráčovi ponúka. Aj tu je niekoľko variantov, pre náš zoznam sme však vybrali oblek Mjolnir Mark IV.

1. Daedric Armor – TES V: Skyrim

Daedric Armor

Extrémne ťažké, ale zároveň najpevnejšie brnenie, ktoré v hre môžete získať. Prepracovať sa k nemu môžete cez náhodný drop zo silných potvor alebo poctivou prácou v kováčskej dielni. Už len kvôli svojej váhe si zaslúži prvé miesto.

loading...
Najnovšie články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter