TOP 10 NAJBLÁZNIVEJŠIE GUINESSOVE REKORDY


V našom ďalšom rebríčku sa budeme venovať svetovým rekordom. Konkrétne tým najbláznivejším. Starostlivo sme vybrali z asi 100 rekordov, ktoré by do tejto kategórie mohli najviac spadať a vybrali sme 10, ktoré nám prídu najlepšie. Tak sa bez nejakých okolkov poďme pozrieť, ako to všetko dopadlo.

10. Najlepšie skóre v hre Guitar Hero 3 v ženskom podaní


789 349 bodov. Toľko tahle slečna nahrala na pesničke Through the fire and flames na expertnej obtiažnosť. Tí, ktorí niekedy hrali určite vedia, ako veľmi ťažké je len na tejto obtiažnosti pesničku dohrať, preto je tento rekord naozaj veľkolepý, zvlášť v ženskom podaní.

9. Najväčšia Super Mario kolekcia


Japonec Mitsugu Kika sa môže pochváliť najväčšou zbierkou doplnkov a vecí v štýle Super Mario. Má celkom 5400 vecí od Super Maria. Tomu sa hovorí fanúšik!

8. Najviac recyklovaných fliaš od psa


Znie to možno smiešne, ale labrador Tubby z UK dokázal za 6 rokov recyklovať svojimi uhriznutiami 26 000 fliaš.

7. Najviac prerazených betónových tehál počas držania vajíčka


Joe Alexander z Nemecka dokázal preraziť 24 betónových tehál, bez toho, aby porušil vajíčko, ktoré držal pri tomto pokuse v ruke. Presnejšie povedané to boli 3 stĺpce po 8 tehlách. Záznam je taký, že po prerazení 3-tieho stĺpčeku zostalo vajcie stále neporušené a tým pádom to bol platný pokus. Rekord do tej doby bol 14 kusov tehál.

6. Najviac lyžičiek na tvári


Aaron Caissie z Kanady vytvoril v roku 2009 rekord, kedy udržal neuveriteľných 17 lyžíc na svojej tvári, bez toho aby mu jediná spadla.

5. Najviac pol litrov piva odnesených naraz


Anita Schwarz z Nemecka sa môže pochváliť tým, že zvládla odniesť 19 pol litrov pivka. Rekord bol vytvorený v roku 2008.

4. Najviac oblečených tričiek na jednom človeku


Jef Van Dijck je Belgičan, ktorý dokázal na svoje telo navliecť 227 tričiek. Patrí mu tak rekord v tomto smere. Čo len tých ľudí nenapadne.

3. Najviac Coca-Col zmiešaných s Mentos na jednom mieste


Viete, čo sa stane, keď zmiešate mentos a Coca-Colu? Vznikne celkom pekný vodotrysk a odporúčame potom nebyť blízkosti. Tým sa neriadili ľudia, ktorí vytvorili rekord s touto kombináciou produktov. V meste Riga ich bolo 1911. To musela byť slušná spúšť.

2. Najdlhší výstrek mlieka z oka


Ilker Yilmaz z Turecka dokázal vystreknúť mlieko zo svojho oka až do vzdialenosti 279,5 cm v roku 2004.

1. Najviac slamiek v ústach


A ďalší Nemec – konkrétne Simon Elmore. Ten vytvoril neuveriteľne bláznivý rekord – napchal si do úst 400 slamiek a dokázal ich tam 10 sekúnd udržať.

Zdroj: thewondrous.com

loading...
Najnovšie články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter