TOP 10 motivačné audioknihy, ktoré pomôžu vášmu osobnostnému rozvoju


Náučné audioknihy zamerané na osobný rozvoj, business a kariéru. Pretože dobré knihy nemusíte len čítať, môžete ich počúvať vo formáte MP3. Je to efektívny spôsob ako sa dostať z miesta, kde ste, tam, kde chcete byť. Vyberte si jednu z top 10 najlepších audiokníh a zmeňte svoj život.

1.Sila prítomného okamihu

Audiokniha Sila prítomného okamihu - autor Eckhart Tolle - interpret skupina hercov

Sila prítomného okamihu – audiokniha je svetovým bestsellerom, hoci ju autor Eckhart Tolle nepísal s úmyslom nadchnúť davy, ale podeliť sa s ľuďmi o svoje poznanie. Číta Matej Landl.

Eckhart Tolle je súčasný duchovný učiteľ, ktorý sa neprikláňa k nijakému konkrétnemu náboženstvu alebo duchovnej tradícii. Píše s nadčasovou a nekomplikovanou jasnosťou starých duchovných majstrov a odovzdáva jednoduchý a pritom hlboký odkaz: Najpriamejšia cesta ku šťastiu a spokojnosti je schopnosť naplno žiť v prítomnosti.
Titul patrí k vzácnym knihám, ktoré majú moc radikálne zmeniť život čitateľa k lepšiemu.
Jeho jasné posolstvo a presvedčivé slová objasňujú filozofiu, ktorej paralely nachádzame v budhizme. Tajomstvo spočíva v uvedomení si skutočnosti, že naše ego sa upína na minulosť (hoci sa už nedá zmeniť) a budúcnosť (hoci ju nemôžeme poznať).
Pochopenie, že jediná skutočná realita je prítomný okamih, umožňuje zbaviť sa neplodného pripútania k predstavám a naplno prijať život.

2. Koniec prokrastinácie

Audiokniha Konec prokrastinace - autor Petr Ludwig - interpret Jakub Hejdánek

Koniec prokrastinácie – Ako prestať odkladať a začať žiť naplno – audiokniha obsahuje praktického sprievodcu osobným rozvojom, ktorý vám pomôže zvíťaziť nad prokrastinácie. Autor Petr Ludwig, číta Jakub Hejdánek.

Petr Ludwig v pôvodnej slovenskej publikácii opierajúci sa o posledný vedecké výskumy svetových univerzít z oblasti ľudského rozhodovania, motivácie a produktivity prináša odpoveď na otázku, ktorú si kladie každý z nás: Ako z toho von? Ako byť produktívnejší bez väčšej únavy? Ako začať využívať náš čas efektívnejšie? Ako prežiť každý deň naplno? Riman Seneca vo svojom slávnom citátu povedal: „Zatiaľ čo strácame svoj čas váhaním a odkladaním, život uteká.“ Táto kniha vám pomôže s váhaním a odkladaním dlhodobo bojovať a zlepší vašu schopnosť využívať čas zmysluplnejšie. Jadrom knihy je osem praktických nástrojov osobného rozvoja, ktoré vám pomôžu nad prokrastinácie vyhrávať každý deň.

Čo sa dozviete:
Čo dnes veda vie o tom, prečo veci odkladáme, sme nerozhodní a neefektívne.
Ako seba motivovať tak, aby nás práca bavila, napĺňala, a napriek tomu nás menej unavovala.
Ako sa zbaviť závislosti na nebezpečné vonkajšiu motiváciu.
Ako sa nestať cieľovými feťákmi, ľuďmi, ktorí sú závislí na dosahovanie čoraz väčších cieľov.
Ako lepšie motivovať a inšpirovať blízkych, klientmi alebo kolegami. Ako sa zbaviť zlých návykov s minimálnym rizikom ich návratu.
Ako si na ľubovoľne dlhú dobu osvojiť nové návyky a čo robiť, keď návyk prerušíme.
Ako pracovať s všadeprítomnou rozhodovacou paralýzou a vlastné neobjektivitou.
Ako si zorganizovať každý deň a celý život tak, aby sme robili na prvom mieste to, čo má pre nás naozajstný zmysel.

Petr Ludwig
Zaoberá sa búraním poloprávd a mýtov v oblasti osobného rozvoja. Za týmto účelom založil vzdelávací inštitút GrowJOB, ktorý prevádza aktuálne vedecké poznatky z oblastí motivácie, rozhodovania a efektivity do každodennej praxe ľudí a firiem. Má za sebou vyše 10 000 preškolených a stovky individuálne konzultovaných ľudí.

3. Cesta Steva Jobse: iLeadership pro novou generaci

Audiokniha Cesta Steva Jobse: iLeadership pro novou generaci - autor Jay Elliot;William L. Simon - interpret Pavel Rímský

Cesta Steva Jobsa – audiokniha je druhom príručky, v ktorej nájdete konkrétne príklady zo zákulisia svetového IT gigantu Apple Inc. a ktorú spísal blízky Jobsov kolega Jay Elliot. Číta Pavel Rímský.

„Zoznámil som sa a pracoval s lídrami IBM a Intelu. Spoznal som skvelé vodcu a mysliteľa vrátane Jacka Welshe, Buckminstera Fullera a Josepha Campbella …
Steve predstavuje samostatnú triedu. “
– Jay Elliot

Autor knihy Jay Elliot, bývalý Senior Vice President spoločnosti Apple Computer a muž, ktorého si Steve Jobs vybral za svojho blízkeho spolupracovníka, vedie poslucháča na pozoruhodnú cestu Jobsové úžasnú kariérou. Prináša živé príklady náročných úloh a víťazstvo Jobsové leadershipu, opisuje inovatívne riadenie ľudských zdrojov, strategické plánovanie, predstavuje Jobsa ako najlepšieho „lovca mozgov“. Ukazuje poslucháčom, ako použiť jeho princípy a prístupy vo vlastnom živote a kariére.
Vo svojej knihe opisuje skutočné situácie, rokovania a dramatický vývoj revolučných produktov Applu, ktorého sa zúčastnil, obdobie, kedy Jobs spoločnosť opustil, po jeho návrat ku kormidlu Applu, zapojenie do Pixaru, až po uvedení iMacu, iTunes, iPhone a ďalších. Odhaľuje inšpiratívne prostredie firmy Apple, charizma, vízia a odhodlanie, tvrdohlavosť, aj chyby, ktorým sa Steve Jobs nevyhol.

Jay Elliot stál po boku Steva Jobsa pri budovaní dnes najhodnotnejšie obchodné značky na svete.

Vo výbornom podaní Pavla rímskeho vypočujete zasvätený pohľad na Jobsov majstrovský leadership. Audiokniha vznikla v štúdiách ADK-Prague v tohtoročnom novembri.
Nechajte si svoje novoročné predsavzatia inšpirovať Cestou Steva Jobsa.

JAY ELLIOT je výkonný riaditeľ a zakladateľ softvérovej spoločnosti Nuvel, Inc. Bol tiež zakladateľom a predsedom Migo Software, Inc., a vynálezcom jej produktu Migo, ktorý sa stal vlajkovou loďou spoločnosti. Jay má viac ako tridsať rokov skúseností z práce v takýchto spoločnostiach, ako sú IBM a Intel. V Apple Computer pôsobil ako Senior Vice President a bol zodpovedný za všetky operácie spoločnosti vrátane oblasti ľudských zdrojov, vybavenia, nehnuteľností, informačných technológií, vzdelávania, Pacific Rim Sales a ďalej plánovanie obchodovania spoločnosti. Bol priamym podriadeným predsedu správnej rady Steva Jobsa. Jay ako člen organizácie Macintosh tiež pomáhal Stevovi vytvárať počítač Macintosh od vývoja po uvedení na trh. Počas pôsobenia Jaye v Applu vzrástol predaj zo 150 miliónov USD na viac ako tri miliardy.
Po skončení vysokej školy Jay Elliot nastúpil v IBM ako programátor a zapojil sa do riadenia niekoľkých kľúčových softvérových projektov vo vývoji pevných diskov. Po odchode z IBM začal pracovať v Inteli ako riaditeľ kalifornských prevádzok. V tejto funkcii bol priamo podriadený výkonnému riaditeľovi Intelu Andymu Groveovi a predsedovi Gordonovi Moorovi.
Jay žije v Los Gatos v Kalifornii.
WILLIAM L. SIMON je, podľa hodnotenia New York Times, autorom dvoch bestsellerov, vrátane iCon. Spolu s „najslávnejším hackerom na svete“ Kevinom Mitnick je tiež autorom bestselleru The Art of Deception. William získal rad filmových a knižných ocenenie. Žije v Los Angeles v Kalifornii.

4. Tajomstvo okamžitého liečenia

Audiokniha Tajemství okamžitého léčení - autor Frank J. Kinslow - interpret Alexej Pyško

Tajomstvo okamžitého liečenia – audiokniha obsahuje tézy k metóde kvantového liečenie, ktorých autorom je Dr Frank J. Kinslow. Číta Alexej pysku.

Počas niekoľkých posledných rokov naučili nové svojpomocnej metódy mnohých ľudí inému pohľadu na svet. Quantum Entrainment® (kvantovej unášanie) je v tejto oblasti novinkou. Je to proces, ktorým sa dopracujeme čistého uvedomenia, a liečenie je vlastne jeho vedľajším účinkom. To znamená, že liečiteľom nie ste vy, ale čisté uvedomenie. Quantum Entrainment® pracuje oi. Na základe jemného dotyku, ktorý ticho a nenápadne aktivuje autonómny nervový systém, ktorý spontánne a bezprostredne navodí atmosféru, v ktorej môže dôjsť k hlbokému liečebnému procesu a hojenie. Táto úžasná metóda je ľahko použiteľná a nevyžaduje žiadne predchádzajúce znalosti – môže ju používať ktokoľvek.

Upozornenie: Výraz Kvantové unášanie používaný v knihách, CD nahrávkach, na seminároch, atď. Franka Kinslow je doslovným prekladom anglického termínu „Quantum Entrainment“. Taktiež upozorňujeme, že termíny Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EÚ Feeling®, EÚ Stillness® a Kinslow® sú registrovanými obchodnými známkami. Použitie pôvodného anglického názvu aj jeho českého prekladu je povolené len na základe písomného súhlasu Franka Kinslow.

Jedinými osobami oprávnenými poskytovať QE® a viesť odborné QE cvičenie / skupinový výcvik, a teda používať registrované ochranné známky, sú Frank Kinslow a aprobovaní Quantum Entrainment® odborníci a Quantum Entrainment® asistenti-sprostredkovatelia. Frank Kinslow je však výlučne jedinou osobou, ktorá môže Quantum Entrainment vyučovať v celom svete. Teda ktokoľvek iný, kto učí Quantum Entrainment®, tak priamo porušuje medzinárodné autorské práva.

5. Reč ticha

Audiokniha Reč ticha - autor Eckhart Tolle - interpret Matej Landl

Reč ticha – audiokniha obsahuje nahrávku duchovního učitele Eckharta Tolleho. Čte Matej Landl. Audiokniha je ve slovenštině.

Ponorte sa do ticha.
Podstata učenia Eckharta Tolleho je jednoduchá: Ak sa napojíme na vnútorné ticho, dostaneme sa za hranice našej mysle a emócií a objavíme tak hlboký trvalý pokoj, spokojnosť a vyrovnanosť. Jeho mimoriadne úspešná prvá kniha s názvom Sila prítomného okamihu oslovila milióny ľudí na celom svete. V tomto netrpezlivo očakávanom novom diele Tolle ponúka podstatu svojho učenia v krátkych jednoduchých textoch, zrozumiteľných pre každého.
Eckhart Tolle dobre rozumie duchovným potrebám dnešnej doby. Vychádza z podstaty všetkých duchovných tradícií a ich pravdy vyjadruje prekvapivým a osviežujúcim spôsobom. Výsledkom je kniha, ktorá je paradoxne starobylá a súčasná zároveň, plná dobre načasovaných a silných posolstiev.

6. Vychovávame deti a rastieme s nimi

Audiokniha Vychovávame deti a rastieme s nimi - autor Naomi Aldortová - interpret Jaroslav Dušek

Vychovávame deti a rastieme s nimi – audiokniha obsahuje bestseller o výchove, o deťoch, ale zo všetkého najviac o nás samotných, ktorého autorkou je Naomi Aldortová. Nezameniteľný prednes Jaroslava Duška za sprievodu hudobnej improvizácie Yellow Sisters. Réžia Markéta Košťáková

Kniha rešpektovanej americkej terapeutky a rodinné poradkyňa predstavuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dieťa a namiesto mentorovania, ovládanie a manipulácia je s dieťaťom zaobchádzané s úctou a rešpektom.
Nielen teoreticky, ale aj na mnohých príkladoch z praxe zistíme, že svojim deťom môžeme dôverovať a bezpodmienečne je milovať. Iba sa musíme zbaviť starých naučených a nefunkčných vzorcov správania.

Prečo je táto kniha výnimočná?

Láska
Vysvetľuje, prečo ovládanie, manipulácia a tresty vo výchove nefungujú. Vychovávať neznamená ovládať! Ak vnímame potreby svojich detí, necháme im voľnú cestu k ich naplneniu!

Otvorenosť
Ukazuje postup, ako sa zlých výchovných vzorcov zbaviť a rásť spolu so svojimi deťmi. Dieťa zrkadlia naše postoje!

Porozumenie
Umožňuje nám, aby sme porozumeli dieťaťu, ktoré potom môže naplniť svoje najlepšie predpoklady nie preto, že sa nás boja, ale preto, že to chce zo svojej slobodnej vôle. Načúvajte svojmu dieťaťu a nie hlasy zo svojej minulosti alebo nátlaku rodiny a priateľov!

Dôvera
Dokazuje, že len deti, ktoré dostali bezpodmienečnú lásku a dôveru svojich rodičov, vyrastajú v sebavedomej ľudí, emocionálne odolné a schopné viesť svoje životy samostatne a radostne. Uznajte pocity a emócie svojho dieťaťa a dôverujte mu. Prirodzene túžia robiť správne veci, vyhovieť a potešiť nás.

7. Láska, vzťahy a priateľstvo

Audiokniha Láska, vztahy a přátelství - autor Don Miguel Ruiz - interpret Renata Honzovičová Volfová

Láska, vzťahy a priateľstvo – audiokniha obsahuje Ďalším knihu, ktorej autorom je Don Miguel Ruiz a ktora nadväzujú na predchádzajúce bestseller Štyri dohody. Číta Renata Volfová.

Toltéckej tradícia hovorí, že k našej pravej povahe nás vedie šťastie, sloboda a láska.
Ak chceme nájsť slobodu, musíme si uvedomiť, čím naozaj sme a oslobodiť sa od vedomostí, ktoré nás zotročujú. Láska je potom z hľadiska Toltékov výsledkom dokonalého zvládnutie vlastného vedomia. Je samotný život. Ak sa naučíme naozaj milovať, začneme žiť v harmónii s duchom života, ktorý prúdi naším telom. Nie sme už telom alebo mysľou alebo duší; sme Láskou. Každý čin je prejavom Lásky a Láska nám prináša šťastie.
V pokračovaní bestsellerových Štvor dohôd a Piate dohody Don Miguel Ruiz vysvetľuje názory a predpoklady vychádzajúce zo strachu, ktoré podkopávajú lásku a vedú k utrpeniu v našich partnerských vzťahoch. V niekoľkých múdrych príbehoch nám ukazuje, ako liečiť emočné rany, znovu nadobudnúť slobodu, radosť a hravosť, na ktoré máme všetci právo.

Don Miguel Ruiz (1952)
Narodil sa na mexickom vidieku v rodine liečiteľov a bol vychovaný svojou matkou curanderou (liečiteľkou) a dedkom Nagual (šamanom). Aj napriek očakávania svojej rodiny, že bude pokračovať v tejto liečiteľské tradícii, sa rozhodol vyštudovať klasickú medicínu a stať sa chirurgom. Jeho život však dramaticky zmenila autonehoda, ktorú na začiatku sedemdesiatych rokov šťastne prežil a po ktrorý sa začal intenzívne zaoberať svojím životom a sám sebou. Rozhodol sa naplno venovať rozvíjaniu starej múdrosti svojich predkov. Najprv sa učil u svojej matky a svoje učenie neskôr zakončil u významného šamana v mexickej púšti. Podľa toltéckej tradície vedie Nagual človeka k osobnej slobode. Don Miguel Ruiz svoj život zasvätil odovzdávaní tejto starej toltéckej múdrosti. Tympanum doteraz vydalo RUIZ audioknihy Štyri dohody (číta J. Dušek), Piata dohoda a Láska, vzťahy a priateľstvo.

Renata Volfová (1959)
Herečka, rozhlasová hlásateľka a dabérka. Po svojom otcovi Richardovi Honzovičovi zdedila lásku k filmu a k rozhlasu. Vyštudovala Štátne konzervatórium v ​​Prahe. Hrala okrem iného vo filmoch Predĺžený čas a Fešák Hubert, ale známa je predovšetkým ako dabérka. Takmer dve desaťročia pracovala ako hlásateľka stanice Český rozhlas 2 Praha. Nahovára komentáre k televíznym programom a pre nevidiacich načítala viac ako 90 audiokníh. Tympanum v jej interpretácii vydalo audioknihy Solaris, Šifra majstra Leonarda, A hory odpovedali, Láska, vzťahy a priateľstvo a Čarodejnica z Portobella.

Mudrc, surfer a podnikateľky – audiokniha obsahuje nový titul od autora bestselleru Mních, ktorý predal svoje ferrari. Autor Robin Shilpa Sharma. Číta Jiří Dvořák.

Knižka autora svetoznámeho bestselleru Mních, ktorý predal svoje ferrari rozpráva príbeh Jacka Valentina, ktorého životná cesta sa v mnohom podobá životnej púti každého z nás. Jack sa cítil ľudsky hlboko nespokojný a nenaplnený, a preto sa vydal pátrať po múdrosti, ktorá by mu umožnila žiť šťastnejší, autentickejšie a zmysluplnejšie život. Vďaka stretnutie s tromi pozoruhodnými sprievodcovia a učiteľmi – mudrcom, surferom a podnikateľky – objavuje Jack mocnú životnú filozofiu, s ktorej pomocou dokáže radikálne premeniť svoju existenciu a nájsť kľúč k vlastnému osudu.

Na tejto duchovnej ceste za sebapoznaním ho čaká rad skúšok. Každá prekážka ho však nakoniec posunie o kúsok bližšie k pravde a naplnenie túžob jeho srdce.
Poznanie, ku ktorému Jack na konci svojej púti dospeje, môže pomôcť každému, kto sa rozhodne zmeniť svoj spôsob života a myslenia, premeniť svoje túžby v skutočnosť, prekonať strach a obavy, ktoré mu bránia v osobnostnom rozvoji, prebudiť svoj vnútorný potenciál a otvoriť svoje srdca.

„Pred mnohými rokmi som bol právnikom, ktorý sa námahou konal za úspechom a všetkými tými materiálnymi pozlátkom a veril som, že práve toto je cesta k trvalému naplneniu. Lenže čím tvrdšie som drel a čím úspešnejší som bol, tým viac som si uvedomoval, že sa v skutočnosti vôbec nič nezmenilo. Napriek všetkému majetku, ktorý som nazhromaždil, zostával človek, ktorého som každé ráno vídal v kúpeľ-ne v zrkadle, stále rovnaký. Nebol som o nič šťastnejší a necítil sa ani o chlp lepšie. Čím viac som sa nad stavom svojho života zamýšľal, tým viac som si uvedomoval akési prázdno vo svojom srdci. Začal som počúvať jeho tichému hlasu, ktorý ma nabádal, aby som zanechal svojho povolania a pustil sa do ozajstného duchovného hľadania … “

„Otvorene priznávam, že svojím spôsobom som na tejto ceste za sebapoznaním stále obyčajným začiatočníkom. Vrchol jednej hory je pre mňa úpätím ďalšie a má cesta za poznaním človečenstva je nikdy nekončiacim procesom. Ostatne prave teraz, v čase, keď píšem tieto riadky, prechádzam ďalším obdobím zásadné osobné premeny a prehodnocujú svoje najzákladnejšie hodnoty a spôsob, ako vidím svet. Každý deň prináša hlbší vhľad, viac istoty a nová požehnanie. A v tom podľa mňa spočíva krása nepredvídateľného odvíjanie života …

Pevne dúfam, že budete múdrosť obsiahnutú v tejto knihe s chuťou uvádzať do života. Ak budete to, čo sa na nasledujúcich stránkach dozviete, vnímať s úžasom a nadšením dieťaťa, objavíte jeden z najlepších spôsobov, ako vyrásť v človeka, ktorým – a o tom nemám najmenších pochýb – už teraz ste. “
(Úryvok z úvodu)

9. Jak rychle zbohatnout

Audiokniha Jak rychle zbohatnout - autor Andrej Prešovský - interpret Gustav Bubník

Ako rýchlo zbohatnúť – Osvedčené rady aj špinavé triky podnikateľov na odpočinku – táto audiokniha vám odkryje podstatu rôznych foriem zbohatnutie a to spôsobom, akým to doteraz nikto neurobil. Autor Andrej Prešovský, číta Gustav Bubník.

V tejto zvukovej knihe sa dozviete, ako bohatí ľudia skutočne získavajú svoje peniaze. Pomôže vám spoznať seba samého, vaše silné stránky a nájsť vlastnú cestu k finančnej slobode a nezávislosti.

Takže vy chcete rýchlo zbohatnúť, ale neviete, ako na to? Pred niekoľkými rokmi si autor tejto audioknihy položil podobnú otázku. Preštudoval množstvo kníh, článkov i rád a vybral si z nich tie, ktoré mu pripadali ako najrozumnejšie spôsob, ako si zarobiť dostatok peňazí na slušné živobytie. Tieto poznatky osem rokov testoval v praxi a vy sa teraz dozviete, ktoré rady bežne uvádzané v príručkách predstavujú pre väčšinu populácie len slepú uličku a ktoré naopak skutočne fungujú.

Audiokniha Ako rýchlo zbohatnúť otvorene hovorí, o čom ostatní radšej mlčia. Jej autor je úspešným podnikateľom na odpočinku a prostredníctvom tejto knihy sa s vami podelí o svoje skúsenosti, ako sa stať finančne nezávislým a slobodným. Odovzdá vám osvedčené rady aj špinavé triky ako nielen zbohatnúť, ale ako si tiež svoje bohatstvo udržať a následne ho rozširovať. Táto MP3 audiokniha vám pomôže vyvarovať sa začiatočníckych chýb, ktorým sa autor sám nevyhol a v niektorých prípadoch ho vyšli veľmi draho. Niektoré si ale budete musieť zažiť aj na vlastnej koži, aby ste význam chýb skutočne pochopili.

Audiokniha vám predstaví povery o peniazoch aj bohatstvo, ktoré musíte hodiť za hlavu, pretože v reálnom prostredí neplatí. V knihe nájdete krátke príbehy, ktoré popisujú skutočné príklady úspechov i neúspechov priamo zo života. Aby ste zbohatli, nemusíte byť chytrí, ani vzdelaní. Všetko čo potrebujete, je dostatok odvahy na to, aby ste niečo začali robiť a naučili sa spolupracovať s ostatnými. Sociálne zručnosti sú totiž pri získavaní bohatstva dôležitejšie ako inteligencia. Pretože, čím ste inteligentnejšie a vzdelanejší, tým väčšiu odvahu a odhodlanie potrebujete k tomu, aby ste začali podnikať. S nižším stupňom inteligencie nebudete strácať toľko času premýšľaním o tom, prečo by to nemalo vyjsť, a hneď sa pustíte do práce.

Vypočujete si aj o najbežnejších spôsobov, ako zbohatli ľudia, ktorí sa vypracovali sami. Nemusíte vyskúšať všetky možnosti, ktoré máte prostredníctvom tejto audioknihy k dispozícii. Ale mali by ste všetky také možnosti spoznať, a potom sa rozhodnúť, ktorá je pre vás tá pravá. Výber tej správnej cesty, ktorá sa pre vás najviac hodí, je len na vás. Zbohatnutie nie je vhodné pre každého a väčšina ľudí k tomu nemá trpezlivosť a odhodlanie. Tento proces tiež môže trvať aj niekoľko desiatok rokov a môže zničiť vaše súčasné aj budúce medziľudské vzťahy. Dopočujete tu aj o spôsoboch, ako zbohatnúť rýchlo (vrátane úplatkov, všimného alebo provízií), ale neberte ich ako návod, len ako prehľad všetkých možností. Niektoré z nich totiž nie sú ani morálne, ani legálne. A ak sa im budete venovať, mohli by ste prísť o pokojný spánok.

Vďaka tejto audio knihe budete nielen vedieť, ako to chodí vo svete bohatých, ale ako do tohto sveta môžete preniknúť aj vy. Ktoré návody na zbohatnutie sú slepou uličkou a ktoré skutočne fungujú? Pomôže vám spoznať seba samého, vaše silné stránky a nájsť vašu vlastnú cestu k finančnej slobode a nezávislosti. Existujú totiž vlastnosti, ktoré budete potrebovať vždy. A kroky, ktoré je potrebné vždy urobiť.

Naučíte sa:
Ako prísť k peniazom a udržať si ich
Ako podnikať a generovať zisk
Ako a do čoho investovať
Ako komunikovať s ľuďmi, ako je prijímať a riadiť
Ako predávať, vyjednávať a zvládať námietky
Ako motivovať seba aj ostatných
Ako zvládať svoje zlyhania a úspechy
Ako na dane a účtovníctvo
Ako na marketing a propagáciu
Ako plánovať a urobiť viac
Ako sa vzdelávať a rast
Ako sa lepšie sústrediť a pracovať efektívnejšie

Ako si správne priať – audiokniha obsahuje titul, ktorý je kľúčom k porozumeniu schopnosti vedieť si úspešne priať. Autorom je Pierre Franckh. Číta Alexej pysku.

Utvárať si svoj život tak, aby človek dostal v správnu chvíľu to, čo práve potrebuje – partnera, auto, bývanie – kto by to nechcel! Pierre Franckh nám na základe 7 praktických pravidiel ukazuje, že sa tieto priania môžu stať skutočnosťou a že každý môže získať schopnosť dostávať od života len to dobré.
Z tejto jedinečnej knihy sa dozviete, ako máte svoje priania formulovať, ako odbúravať negatívne očakávania a ako tieto a ďalšie prekážky prekonávať. Krok za krokom tak precvičujete úspešná priania. Praktická knižka Pierra Franckh, obohatená o početné príklady z autorovho vlastného života, ponúka cestu k zmene vášho života. Len sa schopnosťou vedieť si úspešne priať získate dôležitý kľúč k šťastnému a harmonickému svetu.
Konečne tak teraz máte možnosť vypočuť si najúspešnejší a najpredávanejší titul Pierra Franckh na slovenskom trhu (viac ako 40 000 predaných výtlačkov) tiež v audiopodobě.

 

loading...
Najnovšie články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter