TOP 10 historických, erotických hračiek


Zbierka erotických prístrojov, ktoré sú v našej TOP 10, nebola pôvodné určená na sebauspokojovanie, ale ženy boli vždy vynaliezavé a vedeli ako na to…

10. Prístroj na masáž chrbta

Pripomína vám tento prístroj niečo, čo pomáha žene uspokojiť sa? Philips tento prístroj vydal už v roku 1969, iba pravú funkcionalitu maskoval masážami chrbta…

 

9. Vibra Slim

Písal sa rok 1960 a posedením na tomto vibrujúcim kusu nábytku mali ženy chudnúť. No, aj keď síce nachudli, aj tak sa im to rovnako páčilo.

 

8. Parný stroj

V roku 1869 predstavil Dr. George Taylor tento sofistikovaný parný stroj, ktorý sa na nič nehral. Bola to proste mašina s pripojeným vibrátorom.

 

7. Oster Stim-u-lax

Táto konkrétna vecička si zahrala dokonca aj v jednom dieli oblúbeného seriálu M * A * S * H, keď s ním major Houlihanová masírovala svojho Franka. Pôvodne bola určená na masáž rúk, ale asi tušíte, ako to dopadlo.

 

6. Elektrický vibrátor Polar Cub

Prístroj z roku 1921 opäť vibroval a bol určený ženám na skrášľovanie. Tie si s ním ale skrášľovali chvíľky samoty.

 

5. Masážny prístroj „Arnold“

Vyzerá to ako ručný mixér, ale je to vibračný prístroj na tvárový peeling (nech už to znamená čokoľvek). Vibroval ale úplne inde, než na tvári.

 

4. Infračervený masážny prístroj

Ako hovorí návod: „Určené na akúkoľvek masáž, ktorá vám urobí dobre“.

 

3. Rolling Pin

Tiež tepelný, masážny prístroj, ktorý vďaka príjemnému vyhrievaniu dokázal poslúžiť aj na iné účely. Pripomína válček na cesto, ale dalo sa s ním asi aj pekne zvalcovať seba samého.

 

2. Simulátor jazdy na koni

Nie je nad to prejsť sa na koni aj v izbe. Stačí umelý simulátor jazdy na koni a trochu rozkoše z jazdy príde samo.

 

1. Kameň

Kus správe vytvarovaného kameňa je najstaršia erotická hračka, ktorá je niečo okolo 30 000 rokov stará a našli ju v Nemecku. Nebola však určená len na to, aby si s ňou ženy robili dobre. Údajne bola využívaná aj ako kresadlo pri zakladaní ohňa.

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter