TOP 10 duchov, z ktorých budete mať husiu kožu!


Veríte, že duchovia existujú? Alebo je to podľa vás všetko len výmysel? Jasne, medzi fotkami je obrovské množstvo podvrhov. Ale nie je možné, že na niektorých je naozaj niečo, čo jednoducho nejde len tak ľahko vysvetliť? Pozrite sa na fotografie posúďte sami, čí sa jedná o podvrh alebo o naozajstné paranormálne javy.

1.

ducharina2

V roku 1930 vyfotili tzv. Hnedú pani schodoch domu, kde desila majiteľa

2.

ducharina1

Toto vyfotil Ted Lucher, keď v štáte Tennessee (USA) opravoval elektrické kreslo. Jasne spoznávame tvár a ruku na opierke.

3.

ducharina3

Táto fotku v roku 1980 vytvoril návštevník parku Grand Canyon. To, že je len človek za stromov si asi povedal každý, ale ako to, že nemá žiadne nohy?

4.

ducharina4

Fotka z roku 2008 ukazuje ducha v rumunskom hoteli Decebal. Podľa legendy má duch odháňať hľadačov pokladov.

5.

ducharina5

Na fotke 94 ročné babičky Denise Russel je zvláštna postava, ktorá je podobná jej mužovi. Ten zomrel 13 rokov pred fotografovaním. Náhodný okoloidúci? Alebo proste len mŕtvy manžel prišiel pozrieť svoju milovanú manželku?

6.

ducharina6

Miesto dokonalého záberu na dcérku vyfotili niečo, čo pripomína postavu človeka. Je to duch bývalého obyvateľa bytu, ktorý zomrel násilnou smrťou a takto sa plazil po výjazde do postele? Alebo je to len hra svetiel?

7.

ducharina7

Terry Ike Clanton si chcel vytvoriť fotku na pamiatku z Divokého západu. Čo ale robí ten muž za ním?

8.

ducharina8

V roku 1920 na palube SS Waterton členovia posádky James Courtney a Michael Meehan zomreli a boli pochovaní do mora. Na tomto mieste ich posledného odpočinku vraj môžeme vidieť pravidelne ich tváre.

9.

ducharina9

Po smrti lorda Combermera fotograf vyfotil stoličku. Myslel, že je prázdna, ale starý pán bol stále na svojom mieste.

10.

ducharina10

Na začiatku 20. storočia vyfotil Montague Cooper snímku nábytku, ktorý chcel predať. Fotku mu však pokazila akási záhadná ruka. A možno mu v tomto prípade pokazila aj predaj.

Bojíte sa radi? Tak by sa Vám mohlo páčit: TOP 7 miest v USA, kde vás za peniaze vystrašia k smrti

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter