TOP 8 Selfie odfotených tesne pred smrťou


Selfie fotky, čiže autoportréty zhotovené mobilom, alebo fotoaparátom, sú už nejaký ten čas hitom na internete. Ľudia sa fotia pri historických pamiatkach, na dovolenkách, mrakodrapoch a niekedy aj na miestach, ktoré by normálneho človeka ani nenapadli. Niektoré z týchto záberov však nemajú vždy šťastný koniec…

Xenia Ignatyeva

Xenia Ignatyeva

Xenia Ignatyeva svoju posľednú fotku odfotila na moste vo výške niekoľko desiatok metrov, aby ohromila svojich priateľov. 17-ročná dievčina z Ruska stratila rovnováhu a spadla na kábel, ktorý ju zabil elektrickým prúdom.

Jenni Rivera

Jenni Rivera

V decembri roku 2012 mexická popová hviezda Jenni Rivera odfotila túto fotku so svojimi priateľmi tesne pred tým, ako nastúpili na privátne lietadlo. Lietadlo bohužiaľ nešťastne havarovalo a nikto neprežil.

Collete Moreno a Ashley Theobald

Collete Moreno a Ashley Theobald

V júni sa dve priateľky Collete Moreno a Ashley Theobald odfotili na ceste z rozlúčky so slobodou. O chvíľu na to sa Collete stala táto fotka osudná.

Courtney Sanford

Courtney Sanford

Dňa 26. apríla 2014 Courtney Sanford zaslala túto fotografiu na sociálnu sieť, kde reagovala na pieseň od Pharrela Wiliamsa „Happy“. Bohužiaľ bol tento záber zachytený pri jazde po Severnej Carolíne. O niekoľko sekúnd neskôr čelne narazila do kamiónu. Následky nehody boli bohužiaľ fatálne.

Jadiel

Jadiel

zdroj: digiatto.com

Túto selfie pridal známy Mexický hudobník Jadiel na instagram pred tým, ako mal smrteľnú nehodu na motorke v New Yorku v máji 2014.

Gary Slok

Gary Slok

Gary Slok a jeho mama odfotili selfie tesne pred tým, ako vzlietli z letiska v Amsterdame. Lietadlo a mali namierené do Malajzie. Bolo však zostrelené pri prelete nad Ukrajinou.

Oscar Otero Aguilar

Oscar Otero Aguilar

21-ročný Oscar Otero Aguilar naposledy vydýchol, keď sa snažil urobiť si gangsterskú selfie so zbraňou v ruke. Bohužiaľ poslednú fotku už nestihol pridať.

Selfie počas jazdy

Selfie počas jazdy

zdroj: www.movieloversreviews.com

Tieto dve ženy si chceli spraviť selfie pri tom, ako spievali karaoke v aute. Popri tomto šialenom pokuse prestala vodička sledovať cestu a nabúrala do oproti idúceho auta.

zdroj: www.mobilelikez.com

loading...
Odporúčané články
  • Peter Clementis

    21 – neni to ten, co si pomylil spust?

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter