TOP 11 Najkrajších bazénov sveta


Sú na streche mrakodrapov ale aj pod zemou! Vypnite na chvíľu škaredé počasie! Našli sme 11 najkrajších bazénov sveta, kam sa môžete hneď vydať! Nejde o žiadne animácie, tieto miesta naozaj existujú.
Dokonalý výhľad, originálny tvar alebo unikátne miesto – tým bodujú bazény, ktoré vám dnes ukážeme. Niektoré vás uchvátia fascinujúcov okolitou prírodou, iné luxusným prevedením. Po prezretí týchto 11-tich najkrajších bazénov sveta sa zaručene budete rozplývať! Zavítame do exotických destinácií, ale napríklad aj do Španielska alebo Švajčiarska. Navyše sme všetky fotky bazénov doplnili odkazom na hotel, v ktorom si v nich môžete zaplávať!

Teraz sa už ponorte pod priezračnou hladinu a pozrite sa na najkrajšie bazény sveta!

11. Bali

Ubud Hanging Gardens Hotel Bali

Zdroj: Ubud Hanging Gardens Hotel Bali

Exotika ako remeň – to je skvostné Bali, kde sa divoké pralesy snúbia s luxusnými wellness rezortov. V jednom takom ( Ubud Hanging Gardens Hotel Bali ) nájdete aj tento unikátny bazén s nezabudnuteľným výhľadom v štýle visutých záhrad.

10. Dubaj

InterContinental Dubai Festival City

Zdroj: InterContinental Dubai Festival City

Hotel Intercontinental v Dubaji, v ktorom nájdete tento visutý bazén, rozhodne nie je žiadny prízemný domček. Pri kúpaní v bazéne s presklenými stenami sa pozeráte z peknej výšky až dole na zem.

9. Singapur

Marina Bay Sands

Zdroj: Marina Bay Sands

Infinity pool – to je fenomén, ktorý ovládol bazény po celom svete. V Singapure v hoteli Marina Bay Sands rezort ho doviedli k dokonalosti. Bazén na streche hotela skutočne vyzerá ako nekonečné more, ktoré naraz ktosi odrezal a zasadil do krajiny veľkomesta, posiateho mrakodrapmi.

8. Alpy

Badrutts Palace Hotel

Zdroj: Badrutts Palace Hotel

Luxus a perfektný relax – to vás napadne pri pohľade na bazén hotela Badrutts Palace vo švajčiarskych Alpách. Dychvyrážajúca príroda, ktorú si pri kúpaní v bazéne vychutnáte v každom ročnom období. A čo potom večer? Hladina bazéna sa zmení v koberec posiaty tisíckami žiarivých hviezd!

7. Uruguaj

Hotel Fasano Las Piedras

Zdroj: Hotel Fasano Las Piedras

Tak trochu iný výhľad, než ten na ktorý je Európan zvyknutý, na vás čaká v Uruguajskom hoteli Fasano Las Piedras. Moderné, minimalistické poňatie architektúry hotela sa nezaprie ani v prípade krytého bazéna, takže z neho môžete krásnu okolitú prírodu pozorovať preskleným priehľadom.

6. Tenerife

Abama Golf Resort Tenerife

Zdroj: Abama Golf Resort Tenerife

Osem rôznych bazénov a každý z nich je unikát. To je jedno z lákadiel rezortu Abama Golf Spa Resort Tenerife. Ten na obrázku skoro nerozoznáte od bielych pláží Karibiku, hoci oficiálne budete na územnú španielskeho ostrova Tenerife.

5. Utah

Homestead Resort Midway Utah

Zdroj: Homestead Resort Midway Utah

Zabudnite na prehliadky jaskýň, kde bola zima a tma – v americkom Utahu v hoteli Homestead Resort Midway Utah majú ojedinelý podzemný bazén, do ktorého svieti slnko obrím kráterom. Voda je tu krásne modrá a kúpeľ tu určite bude patriť k top zážitkom z vašej dovolenky.

4. Santorini

San Antonio Hotel Imerovigli

Zdroj: San Antonio Hotel Imerovigli

Romantika bez hraníc na vás čaká v Grécku v hoteli San Antonio Imerovigli na slávnom ostrove Santorini. Toto miesto je samo o sebe vrcholom na stupnici romantiky, keď si navyše ešte predstavíte, že tu odpočívate na ležadle pri tomto bazéne s týmto výhľadom …. Slasť!

3. Švajčiarsko

Hotel Villa Honegg Ennetbürgen

Zdroj: Hotel Villa Honegg Ennetbürgen

Vyhrievaný exteriérový bazén, patriaci Hoteli Villa Honegg Ennetbürgen , má 34ºC, takže v ňom rozhodne nezamrznete. Mraziť vás ale bude z výhľadu, ktorý sa dookola hotela, obkoleseného bazénom, ponúka. Keď vplávate dovnútra do krytého bazéna, teplota sa zmení na príjemných 26ºC a pod vodou bude hrať hudba.

2. Bali

Munduk moding Plantation

Zdroj: Munduk moding Plantation

Bez toho aby ste zľavili zo svojich nárokov na pohodlie alebo hygienu, môžete si užiť voňavú exotiku ostrova Bali. V rezorte Munduk moding Plantation sa bazén s rozmermi jediné plavecké dráhy, ponára do okolitej bujnej vegetácie.

1. Ibiza

Hotel Hacienda Na Xamena

Zdroj: Hotel Hacienda Na Xamena

Skoro ako zámok v oblakoch vyzerá tento monumentálny bazén v Hoteli Hacienda na Xamena na španielskej Ibize. Ostatne celý hotel je postavený v tomto duchu, kde nekonečná relaxácia a pohodlie klientov je na prvom mieste. Tak čo, už balíte kufre?

loading...
Odporúčané články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter