TOP 12 tipov na darčeky pre vášnivých fotografov


Predstavujeme Vám zoznam darčekov pre vášnivých fotografov, ktoré zoženiete aj na poslednú chvíľu a garantujeme vám, že vám ani jeden z nich žiadny poriadny fotografom neomlátí o hlavu!

1. Kniha fotografií

Všetci fotografi sú viac či menej hrdí na svoju tvorbu. V oboch prípadoch nič nepokazíte tým, keď necháte niektoré z ich najvydarenejších fotografií vyvolať a vytvoriť z nich knihu. Darček môžete doplniť poznámkami a citátmi a stane sa z neho nádherná prehliadka spomienok. darčeky

2. Termoflaša

V posledných rokoch vídam na internete celú plejádu termohrnčekov ako stvorených pre fotografov. Ideálnou voľbou je napríkľad Termofľaša Eco Vessel založená na princípe trojitej izolácie.
flasa-eco

3. Hrnček na kávu

Ak si váš fotograf dá rád kávu naopak v kľude domova, neváhajte pri kúpe foto-hrnčeka ako na obrázku. Alebo mu darujte Hrnček s nápisom Coffe, tea or me? Je vhodný ako vtipný darček pre vášho partnera či partnerku.

darčeky

4. Kurz

V súčasnosti letia poukážky na masáže, víkendové pobyty atď., ale verte že ľahko zoženiete aj poukaz na víkendový fotografický kurz, a to so presne so zameraním vášho fotografa. Je to cenovo náročnejší dar, ktorý však stojí za to.

5. Digitálny rámik

Digitálny rámik sa v súčasnosti teší obrovskej popularite slúži predovšetkým na premietanie fotografií a vďaka elegantnému dizajnu dokáže skvelo nahradiť bežnú tlačenú fotografiu.

6. Adaptívny statív

Vďaka kĺbovej konštrukcii sú adaptívne statívy užitočným a cenovo veľmi priaznivým darčekom, predovšetkým pre fotografov, ktorí sú často na cestách a fotia počas sťažených svetelných podmienok.

Náramok je skvelým a nevšedným darčekom, ktorý donúti fotografa pod stromčekom kričať radosťou.

8. Pamäťová karta

Karta s vysokou rýchlosťou zápisu a veľkou kapacitou neurazí ani toho  najlepšieho fotografa!

9. Kniha

Pekná kniha na dlhé chvíle čakania alebo odborná kniha o fotení poteší každého fotografa.

kniha-na-citanie

10. Programy na úpravu fotografií

Ak si váš fotograf neustále sťažuje, že sú jeho fotky nemastné neslané a sám nepoužíva žiadny zo slávnych grafických programov, môžete mu darovať program, kde si fotky upraví. 

Adobe_Photoshop_CS4_icon_3

11. Čistiaca sada

Čistiaca sada je pre fotografa otázka života a smrti.

12. Predplatné

Photolife, National Geography, digifoto, FotoVideo alebo PhotoLife. Možností máte neskutočne veľa.

POTREBUJETE DARČEK PRE FOTOGRAFA?

loading...
Najnovšie články

Začni písať a pre vyhľadávanie stlač enter