TOP 12 tipov na darčeky pre vášnivých fotografov

Predstavujeme Vám zoznam darčekov pre vášnivých fotografov, ktoré zoženiete aj na poslednú chvíľu a garantujeme vám, že vám ani jeden z nich žiadny poriadny fotografom neomlátí o hlavu!

1. Kniha fotografií

Všetci fotografi sú viac či menej hrdí na svoju tvorbu. V oboch prípadoch nič nepokazíte tým, keď necháte niektoré z ich najvydarenejších fotografií vyvolať a vytvoriť z nich knihu. Darček môžete doplniť poznámkami a citátmi a stane sa z neho nádherná prehliadka spomienok. darčeky

2. Termoflaša

V posledných rokoch vídam na internete celú plejádu termohrnčekov ako stvorených pre fotografov. Ideálnou voľbou je napríkľad Termofľaša Eco Vessel založená na princípe trojitej izolácie.
Detská termofľaša Eco Vessel 370 ml maskáčová

3. Hrnček na kávu

Ak si váš fotograf dá rád kávu naopak v kľude domova, neváhajte pri kúpe foto-hrnčeka ako na obrázku. Alebo mu darujte Hrnček s nápisom Coffe, tea or me? Je vhodný ako vtipný darček pre vášho partnera či partnerku.

darčeky

4. Kurz

V súčasnosti letia poukážky na masáže, víkendové pobyty atď., ale verte že ľahko zoženiete aj poukaz na víkendový fotografický kurz, a to so presne so zameraním vášho fotografa. Je to cenovo náročnejší dar, ktorý však stojí za to.

darčeky

5. Digitálny rámik

Digitálny rámik sa v súčasnosti teší obrovskej popularite slúži predovšetkým na premietanie fotografií a vďaka elegantnému dizajnu dokáže skvelo nahradiť bežnú tlačenú fotografiu.

darčeky

6. Adaptívny statív

Vďaka kĺbovej konštrukcii sú adaptívne statívy užitočným a cenovo veľmi priaznivým darčekom, predovšetkým pre fotografov, ktorí sú často na cestách a fotia počas sťažených svetelných podmienok.

darčeky

7. Náramokdarčeky

Náramok je skvelým a nevšedným darčekom, ktorý donúti fotografa pod stromčekom kričať radosťou.

8. Pamäťová karta

Karta s vysokou rýchlosťou zápisu a veľkou kapacitou neurazí ani toho  najlepšieho fotografa!

darčeky

9. Kniha

Pekná kniha na dlhé chvíle čakania alebo odborná kniha o fotení poteší každého fotografa.

kniha-na-citanie

10. Programy na úpravu fotografií

Ak si váš fotograf neustále sťažuje, že sú jeho fotky nemastné neslané a sám nepoužíva žiadny zo slávnych grafických programov, môžete mu darovať program, kde si fotky upraví. 

Adobe_Photoshop_CS4_icon_3

11. Čistiaca sada

Čistiaca sada je pre fotografa otázka života a smrti.

darčeky

12. Predplatné

Photolife, National Geography, digifoto, FotoVideo alebo PhotoLife. Možností máte neskutočne veľa.

darčeky

POTREBUJETE DARČEK PRE FOTOGRAFA? POZRITE NÁŠ ESHOP!